کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / فروش پتو مسافرتی هلیا یزد

فروش پتو مسافرتی هلیا یزد

پتو مسافرتی هلیا یزد هم از دیگر مدل های ایرانی می باشد که به منظور فروش عمده آن در بازار، از طریق این سایت اقدام نموده ایم که بتوانیم بهترین قیمت های ممکن را در اختیار شما قرار دهیم. برای سفارش انواع پتو مسافرتی خوش قیمت، می توانید از طریق این مجموعه اقدام به ثبت نمایید.

پتو مسافرتی خوش قیمت

در کشور ما، امروزه تولید کنندگان زیادی در عرصه تولید و بافت پتو فعالیت می نمایند و شهر یزد هم به عنوان یکی از قطب های تولید کننده پتو، شناخته شده است و توانسته بهترین نوع پتوهای مسافرتی با ارزان ترین قیمت ممکن را تولید و عرضه نماید.

پتو مسافرتی هلیا یزد

پتو مسافرتی هلیا یزد

پتو مسافرتی هلیا از محصولات تولیدی شرکت پتو سیمین یزد می باشد که این محصول، کاملا لطیف و گرم و سبک بوده و به سادگی می توان در هر موقعیتی از آن استفاده نمود.

استفاده از الیاف پلی استری صد در صدی در متریال این نوع پتوها، عاملی خواهد بود که در افزایش سطح کیفی چنین پتوهایی موثر خواهد بود.

انواع پتو مسافرتی هلیا یزد

انواع پتو مسافرتی هلیا یزد

گروه پتو بافی سیمین یزد، محصولات متنوعی را تولید نموده است که پتو هلیا، به عنوان یکی از این موارد خواهد بود و وزن پایین و حجم کم آن، از جمله ویژگی های اصلی این محصول به حساب می آید.

پتو الینا و حورا هم از دیگر تولیدات شرکت پتو سیمین یزد می باشد که با بهترین طرح و نقش، برای عمده فروشی از طریق این سایت، آماده شده اند.

پتو بافی سیمین یزد

قیمت روز پتو مسافرتی هلیا یزد

یک فاکتور مهم و اساسی که برای خرید عمده پتو مسافرتی هلیا وجود دارد مربوط به قیمت این محصول خواهد بود و در نتیجه فروش بی واسطه انواع پتو مسافرتی هلیا، این امکان فراهم شده است که بتوانیم بهترین قیمت های ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

پتو مسافرتی هلیا

فروش پتو مسافرتی هلیا یزد

در صورتی که به دنبال یک مرجع دسترس پذیر برای خرید پتو مسافرتی باشید، پاندا خواب می تواند یکی از گزینه های پیش روی شما باشد که از طریق ارتباط با ما، برای شما این امکان فراهم می شود که بتوانید انواع پتو را سفارش دهید.

عرضه مستقیم پتو مسافرتی را برای فعالیت های تجاری شما، با بهترین قیمت ممکن از طریق این مرکز، انجام می دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی سیمین

قیمت روز پتو مسافرتی سیمین ایرانی

پتو مسافرتی سیمین به عنوان مارک ایرانی معروف می باشد که محل فعالیت این شرکت، …

پاسخی بگذارید