کالای خواب پاندا
خانه / تشک خوشخواب / قیمت تشک خوشخواب نوزاد نوجوان طبی

قیمت تشک خوشخواب نوزاد نوجوان طبی

قیمت تشک خوشخواب نوزاد نوجوان طبی برای خرید عمده، کاملا خوب و رقابتی ارائه می شود که این سایت، بهترین فضا برای همکاری در جهت عرضه مستقیم انواع تشک می باشد.

تولیدی تشک خوشخواب با تولید بهترین نوع تشک های طبی مخصوص کودک و نوجوان، توانسته محصولات خود را تکمیل نماید و عرضه مستقیم این نوع تشک ها به بازار نیز به بهترین شکل انجام می پذیرد.

این نوع تشک ها که در نمونه های فنری و بدون فنر تولید می شوند، دارای اندازه های استانداردی، متناسب با این رده سنی می باشد.

تشک طبی فنری کامفورت

تشک طبی فنری کامفورت نوجوان

از مدل تشک های خوشخواب مخصوص کودک و نوجوان، می توان به تشک های کامفورت اشاره نمود که این نوع تشک ها با اسکلت فنری متصل تولید می شوند.

ارائه تشک های نوجوان با مدل کامفورت در اندازه ۸۰*۱۸۰ سانتی متری انجام شده و مدل تشک های کودک آن نیز ۷۰*۱۳۰ سانتیمتر است.

متصل بودن فنر این نوع تشک های طبی، سطح مناسب تری را برای خواب فراهم می آورد.

تشک خوشخواب نوجوان

تشک خوشخواب نوجوان ۸۰*۱۸۰

سایز استاندارد برای تولید تشک های نوجوان، ۱۸۰ در ۸۰ سانتیمتر بوده و شرکت خوشخواب، بهترین نوع تشک های خود را با لایه های استاندارد، تولید و عرضه نموده است.

این نوع تشک ها علاوه بر این که با اسکلت فنری تولید می شوند، از این امکان نیز برخوردار هستند که در نمونه های اسفنجی نیز عرضه شوند.

تشک خوشخواب نوزاد

قیمت تشک خوشخواب نوزاد نوجوان طبی

به منظور دریافت بهترین قیمت های عمده فروشی انواع تشک های خوشخواب نوزادی و نوجوان، این سایت، بهترین مرجع برای شما خواهد بود که دسترسی کامل به انواع مدل های مختلف، داشته باشید.

فروش اینترنتی تشک در این سایت، با تنوع کاملی از اندازه ها و مدل های مختلف انجام می شود که می توانید هم اکنون برای ثبت سفارشات خود با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

تشک بازی ایرانی

مرکز فروش انواع تشک و پارک بازی پیانو دار

فروش انواع تشک و پارک بازی در مدل های عروسکی، پیانودار، موزیکال و … از …

پاسخی بگذارید