کالای خواب پاندا
خانه / پتو زنبق / قیمت پتو زنبق یک نفره ارزان

قیمت پتو زنبق یک نفره ارزان

قیمت پتو زنبق یک نفره در نتیجه فروش اینترنتی، با ارزان ترین حالت ممکن ارائه می شود که بتوانید برای خرید عمده این محصول، بهترین مدل ها را با ارزان ترین قیمت، سفارش دهید. عرضه پتو ایرانی زنبق که از محصولات کارخانه پتو لاله می باشد، برای کلیه مشتریان در شهرهای مختلف، امکان پذیر شده است.

کارخانه پتو لاله

طرح های پتو لاله به اندازه ای گسترده می باشد که هر سلیقه ای را می تواند با یک طرح خاص، پاسخ دهد و پتو لطیف برجسته، نمونه ای از آن ها خواهد بود که می تواند نیاز مشتری را رفع نماید.

پتوی لاله مهرگان قم از تولید کنندگان موفق در بازار کشور ما می باشد که عرصه ها را برای صادرات پتو به بازارهای خارجی، به خوبی فراهم نموده است.

پتو زنبق ایرانی

پتو زنبق ایرانی

اگر بخواهیم یک برند خوب ایرانی در زمینه پتو گل برجسته معرفی کنیم، بی شک پتو زنبق می تواند گزینه مناسبی باشد که تولید آن توسط شرکت پتو لاله در قم انجام می شود و این کارخانه پتو بافی، فعالیت های خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز نموده است.

یکی از عوامل معرفی که در پیشرفت کارخانه پتو ایرانی لاله می تواند موثر باشد، مربوط به داشتن دستگاه های پیشرفته صنعتی بوده که در نتیجه بهره مندی از تکنولوژی روز، هم ظرفیت تولید پتو افزایش می یابد و هم بهترین مدل پتوها وارد بازار می شود.

پتو زنبق یک نفره

پتو زنبق یک نفره

پتو زنبق یک نفره می تواند محصولی باشد که شما هم به صورت پتو گلدار برجسته و هم به صورت پتو ساده برجسته، آن را انتخاب و اقدام به سفارش عمده آن نمایید.

این پتوی خوب از وزن ۲۲۰۰ گرم برخوردار بوده و کارتن های آن به صورت ۱۴ عددی بسته بندی می شود که اگر بخواهید برای خرید عمده آن اقدام نمایید، بر این اساس می توانید اقدام به سفارش نمایید.

پتو زنبق ارزان

فروش پتو زنبق ارزان

مزیت دیگر که در فروش عمده پتو زنبق وجود دارد مربوط به قیمت ارزان این محصول با توجه به وزنی که دارد، می باشد.

اهمیت این مسئله در تجارت های امروزی، بسیار بالا بوده و به همین دلیل است که مشتریان زیادی جذب خرید عمده پتو زنبق شده اند و این سایت به خوبی می تواند به نیازهای شما مشتریان، پاسخ دهد.

قیمت پتو زنبق

قیمت پتو زنبق یک نفره ارزان

قیمت پتو زنبق یک نفره در نتیجه فروش اینترنتی می تواند با ارزان ترین حالت ممکن به دست مشتریان برسد و دلیل این امر هم بی واسطه بودن فروش عمده پتو خواهد بود.

اما پتو زنبق دارای مدل های دو نفره ساده و گل برجسته هم می باشد که اگر شما بخواهید آن ها را خریداری کنید می توانید سفارشات عمده خود را با ما در میان گذارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو دو نفره گل برجسته

صادرات پتو دو نفره گل برجسته زنبق لاله مهرگان

پتو دو نفره گل برجسته مدل زنبق که از تولیدات شرکت لاله  مهرگان می باشد …

پاسخی بگذارید