کالای خواب پاندا
خانه / پتو ژله ای / قیمت پتو ژله ای نوزادی در ایران

قیمت پتو ژله ای نوزادی در ایران

قیمت پتو ژله ای نوزادی بر اساس مارک هایی که در ایران عرضه می شود، متفاوت خواهد بود و بهترین نوع قیمت هایی که می توانیم ارائه نماییم، مربوط به پتو ژله ای شادیلون، پتو نرمینه و پتوهایی از این دست خواهد بود که هم برند معروفی هستند و هم فروش بی واسطه را امکان پذیر نموده اند.

پتو ژله ای شادیلون

پتو ژله ای برای نوزاد و نوجوان با جدیدترین طرح های عروسکی و فانتزی، تولید می شود که از جمله تولید کنندگان موفق این عرصه، می توان پتو شادیلون را نام برد که تولید کننده پتو مسافرتی سبک نوزادی و بچه گانه به صورت ژله ای و یا مدل های دیگر می باشد.

 پتو شادیلون

پتو ژله ای نوزادی

تولید پتو ژله ای نوزادی، با طرح های متنوعی که دارند، با اندازه استاندارد ۸۰*۱۱۰ سانتی متر انجام می شود و با توجه به این که گروه تولیدی پتو شادیلون، تولید و ریسندگی نخ را هم انجام می دهد، در نتیجه با بهترین متریال، اقدام به تولید پتو می نماید.

تولید پتو به صورت امباس و ساده از جمله خلاقیت هایی است که توسط شرکت پتو شادیلون، ارائه می شود و با بهترین و جدیدترین طرح های ممکن، می توانید برای سفارش پتو، اقدام نمایید.

انواع پتو نوزادی

ویژگی پتو ژله ای نوزادی

از ویژگی های قابل بیان در خصوص پتو نوزادی ژله ای، می توان به سبک و گرم و نرم بودن آن ها اشاره نمود و از طرفی با توجه به نوع الیاف به کار رفته در تولید این دست از پتوها، می توان انتظار بیشترین طول عمر و مقاومت را داشت.

تولیدی پتو شادیلون در شهر مشهد، فعالیت می نماید و توانسته بهترین مسیر برای خرید عمده انواع پتو نوزادی و دیگر سایزها را برای مشتریان، فراهم آورد.

پتو ژله ای نوزادی

پتو ژله ای نوزادی را از کجا می توان تهیه کرد

با وجود تنوع مدل های پتو شادیلون، این محصول می تواند انتخاب مشتریان زیادی باشد و از همین رو، مسیر اینترنتی یکی از روش هایی خواهد بود که شما بتوانید برای خرید عمده انواع پتو نوزادی و ژله ای اقدام نمایید.

این مسیر همکاری، هیچ گونه محدودیت در زمان و مکان نداشته و به سادگی می توانید هر سفارشی که دارید را با ما در میان گذارید.

قیمت پتو ژله ای نوزادی

قیمت پتو ژله ای نوزادی در ایران

پتو ژله ای نوزادی در ایران، با مدل های بسیار متنوعی تولید می شود که ارائه قیمت های متفاوت برای چنین پتوهایی، به دلیل سایز و اندازه و وزن های مختلف آن خواهد بود و هم اکنون ضمن تماس خود با ما می توانید از بهترین قیمت های ممکن، مطلع شده و اقدام به سفارش نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو ژله ای مینیون

پخش ارزان پتو ژله ای مینیون

پتو ژله ای مینیون از طرح هایی است که برای بزرگ و کودک، جذاب بوده …

پاسخی بگذارید