کالای خواب پاندا
خانه / پتو مریم / خرید پتو تک نفره مریم با مدل های جدید

خرید پتو تک نفره مریم با مدل های جدید

پتو تک نفره مریم که با مدل های جدید ساده و گل برجسته تولید شده اند که با ایجاد موقعیت های خرید عمده در این سایت، توانسته ایم قیمت های بی واسطه را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

پتوهای گل برجسته مریم

پتوهای گل برجسته مریم از جدیدترین و در عین حال پرفروش ترین محصولاتی هستند که توسط این شرکت به بازار عرضه می شود و مدل های گلدار آن، به خوبی توانسته در بازار، اقدام کسب بهترین جایگاه ممکن در میان مشتریان نماید.

تولیدی پتو مریم

شرکت تولیدی پتو مریم

شرکت تولیدی مریم در ایران، با سال ها فعالیت در عرصه پتوهای ایرانی، امروزه به خوبی توانسته پتوهایی را تولید و عرضه نماید که متناسب با نیاز مشتریان می باشد.

این شرکت از دسته کارخانه جاتی است که به لحاظ قیمت، کیفیت مواد اولیه، طرح های ارائه شده، نوع الیاف مصرفی، توانسته به بهترین شکل ممکن اقدام نماید.

پتو نوجوان مریم

قیمت پتو نوجوان مریم

پتو نوجوان که از اندازه پتوهای تک نفره کوچکتر می باشد و طرح های متنوع تر و فانتزی تری نیز دارد، به عنوان یک محصول شرکت مریم بوده که با معرفی آن، امکان خرید عمده را نیز برای مشتریان خود فراهم می آوریم.

این مدل پتوهای تک نفره مریم، تولید شده از الیاف پلی استر ضد حساسیت بوده و گاها به منظور کاهش قیمت در بازار، شاهد ترکیب با الیاف آکریلیک نیز خواهیم بود.

فروش پتو مریم

نمایندگی فروش پتو مریم

اما برسیم به بحث فروش پتو مریم که می تواند در هر شهری، مشتریان خاص خود را داشته باشد.

وجود نمایندگی ها در برخی شهرها، یکی از راه های رساندن محصولات این شرکت پتو بافی به دست مشتریان خواهد بود.

اما ما امروزه با ایجاد موقعیت های فروش اینترنتی پتو، راه های سریع تر و دسترس پذیر تری را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم که شما هم از این موقعیت های عالی می توانید به بهترین شکل، بهره مند شوید.

پتو تک نفره مریم

انواع طرح پتو تک نفره مریم

در تولید پتو تک نفره توسط شرکت مریم، با توجه به این که از دستگاه های پیشرفته صنعتی به همراه دستگاه های چاپ مدرن استفاده می شود، طرح ها و مدل های بسیار متنوعی ارائه شده است.

می توانید با یک تماس، هم از مدل پتوهای موجود مریم مطلع شوید و هم سفارشات خود را نیز به ما ارائه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو زنبق

قیمت پتو زنبق یک نفره ارزان

قیمت پتو زنبق یک نفره در نتیجه فروش اینترنتی، با ارزان ترین حالت ممکن ارائه …

پاسخی بگذارید